elixir mystery

Často kladené otázky

Co je Elixir Mystery?

Elixir mystery je interaktivní úniková hra pro dospělé a mladistvé s unikátními úkoly, atmosférou a důrazem na reálný zážitek. Pošleme tvůj team 2-5 lidí do historického žaláře a budete mít 70 minut na únik a nalezení cesty do Rudolfovy komnaty. Bude potřeba důkladně zkoumat prostory, spolupracovat, hledat předměty, indicie a spojitosti, které vás posunou dál a dál až k tajnému elixíru mládí, který máte za úkol dokončit dle ukrytého receptu. Prostory skrývají plno klíčů, rébusů, tajných dveří a prvků se speciálními efekty, které se jeví jako kouzla a magie. Vše co najdete, s čím se dá hýbat, nebo co něco naznačuje, může být důležitou součástí vašeho úsilí o únik (a přežití). Nepotřebujete žádné matematické znalosti ani jiné znalosti, žádný fyzický výkon, ani konkrétní jazyk. Po celou dobu budete sledováni našim teamem pomocí kamerového systému a v případě potřeby naváděni a korigováni. Když si nebudete vědět rady, pošleme vám nápovědu, takže se nemusíte bát, že nejste dostatečně chytří na únikovou hru. Celá hra je navržena tak, aby byla zábavná a každý úkol je jiný. Budete potřebovat všechny své smysly a celek vytváří jedinečný zážitek. Dokážete uniknout najít elixír mládí?


Dárkový poukaz / Voucher

Jak zakoupit dárkový poukaz?

Napište nám e-mail na: info@elixirmystery.cz s informacemi níže a my Vám zašleme poukaz s 1 roční lhůtou, nebo se kdykoliv zastavte pro osobní vyzvednutí.

  1. Pro kolik osob? A)  pro 2 osoby = 1 400,- Kč, nebo B) pro až 5 osob = 1 900,- Kč)
  2. Jak budete chtít poukaz zaslat? A) Bud poštou v dárkové podobě, nebo B) na e-mail k vytisknutí?
  3. Vaší poštovní, nebo e-mailovou adresu, pro zaslání poukazu.
Zároveň zašlete částku za Váš vybraný poukaz na účet: 92809287/2010 a do poznámky uveďte Váš e-mail, ze kterého jste napsali informace o poukazu. Po připsání částky na náš účet, Vám poukaz odešleme a to v Angličtině, nebo Češtině.

Dárkový poukaz  jsem dostal jako dárek, jak ho mohu využít?

Jednoduše zarezervujte požadovaný den a čas hry tady na webových stránkách a napište kód poukazu do pole Zpráva pro nás. Nebo nás kontaktujte. Ujistěte se, že poukaz přineste s sebou.

 Budeme se bát?

Určitě zde existují malé prvky strachu, ale to spíše ve formě nějakých předmětů v žaláři, temných míst nebo zvuků. Nejedná se o „strašidelný“ zážitek. Spíše o napínavý, dobrodružný a mystický zážitek.

Jaká je délka hry?

Celově u nás strávíte cca 1,5 hodiny. 10 minut na úvod a na zvládnutí mise budete mít 70 minut. Pokud jste ale dobří, můžete být rychlejší.

Věkové omezení

Doporučujeme alespoň 9 let. Účastníci 17 let nebo mladší musí být doprovázeni nejméně jedním dospělým, který má alespoň 18 let.

Pro jaké situace a lidi je hra ideální?

Tato úniková hra je ideální pro: Skupiny přátel, rodiny, team buildingy a skvělé odreagování od práce, narozeninové oslavy, seznámení s novými lidmi a skvělý způsob jak mezi sebou rozbít ledy např. na rande, nebo mezi novými pracovními kolegy, či rodinnými členy.

Jak dlouho před rezervovaným časem musíme přijít?

Požádáme vás, abyste dorazili nejméně 10-15 minut před plánovaným časem, abyste si mohli poslechnout naše tipy a příběhy okolo hry. Pokud přijdete pozdě, může to mít vliv na délku vaší hry (pokud hned po vás máme další rezervaci)

Když přijdeme pozdě, můžeme ještě hrát?

Pokud dorazíte pozdě jako celý tým, můžete stále hrát, ale možná budete mít méně času na doplnění, v závislosti na tom, jak pozdě dorazíte. Pokud po vás nemáme rezervaci. Mohli bychom vám dovolit hrát déle, ale to nemůžeme slíbit.
Pokud přijdete pozdě a ostatní už hrají, nemůžeme vám dovolit dovnitř. To by narušilo hru ostatních  a negativně ovlivnilo celý zážitek.

Kolik lidí může hrát najednou a co je optimální počet osob?

Hra je určena pro 2-5 hráčů. Jakýkoliv počet hráčů má své výhody. Ale doporučujeme 3-4 hráče. Někteří hráči rádi hrají pouze ve dvojici. Dává jim to výhodu v lepší komunikaci mezi sebou bez zmatku. Větší skupiny mají výhodu více nápadů a rychlejších nálezů…

Co když mám skupinu větší než 5 osob?

V takovém případě můžeme povolit výjimky, ale doporučujeme, aby jste se tomu vyhnuli. Místnosti byly navrženy pro stanovenou kapacitu. Doporučujeme rozdělit větší tým na menší skupiny. Mnohem víc si to užijete!

Mohu hrát, když jsem těhotná?

To je zcela na vás. Vzhledem k tomu, že zde neexistují žádné lekavé prvky nebo žádná fyzická akce, můžete to zvládnout.

Nacházejí se v místnostech herci nebo jiní lidé?

Ne, v celém prostoru nebude nikdo jiný než vy během hry. Budete ale sledováni kamerovým systémem, abychom vám mohli na dálku pomoci, pokud budete potřebovat napovědět.

Jak se provádí platba?

Platba se provádí po hře pouze v hotovosti! Přijímáme české Koruny, Euro nebo americké Dolary. Pokud nemáte hotovost, je zde více bankomatů 30 sekund chůze od nás.

Jaká je situace s parkováním?

V blízkosti Elixir Mystery je více možností parkování. Většina jsou placené parkoviště na ulici. Někdy je volné místo přímo u nás bez placení. Kontaktujte nás předem, abyste vám pomohli s parkováním.

Chci si rezervovat pro spoustu mých přátel, rodiny, nebo firmu. Jak mohu rezervovat více než jednu hru?

Pomoci rezervačního systému můžete rezervovat kolik her chcete. Po každé rezervaci jen proveďte obnovu (refresh) stránky. To vám umožní zadat novou rezervaci. Případně nás kontaktujte emailem či telefonicky. Pro firemní akce a více her můžeme poskytnout výhodnější ceny.

Nabízíte Teambuilding pro firemní akce?

Ano nabízíme služby Team Building akce. Naše úniková hra je ideální pro teambuilding. Skvělá pro zcelení teamu, pro hlubší propojení lidí, pro rozbití ledů s novými kolegy atd… Kontaktujte nás pro více informací.

Je možné rezervovat čas mimo časový plán?

Ano, Kontaktujte nás s rezervací jiného času.