elixir mystery

Často kladené otázky

Co je Elixir Mystery?

Elixir mystery je interaktivní úniková hra pro dospělé a mladistvé s unikátními úkoly, atmosférou a důrazem na reálný zážitek. Zamkneme tvůj team 2-5 lidí do historického žaláře a budete mít 70 minut na únik do Rudolfovy komnaty a ven. Bude potřeba důkladně zkoumat celý prostor, spolupracovat, hledat předměty, indicie a spojitosti, které vás posunou dál a dál až k tajnému elixíru mládí, který máte za úkol dokončit dle ukrytého receptu. Prostory skrývají plno klíčů, rébusů, tajných dveří a prvků se speciálními efekty, které se jeví jako kouzla a magie. Vše co něco naznačuje a co najdete, cokoliv čím se dá hýbat, může být důležitou součástí vašeho úsilí o únik (a přežití). Nepotřebujete žádné matematické znalosti ani jiné znalosti, žádný fyzický výkon, ani konkrétní jazyk. Po celou dobu budete sledováni našim teamem pomocí kamerového systému a v případě potřeby naváděni a korigováni. Když si nebudete vědět rady, pošleme vám nápovědu, takže se nemusíte bát, že nejste dostatečně chytří na únikovou hru. Celé dobrodružství je navržené tak, aby jste se hlavně bavili a každý úkol je jiný. Budete potřebovat všechny své smysly… Dokážete uniknout a najít elixír mládí?


Dárkový poukaz / Voucher

Jak zakoupit dárkový poukaz?

Napište nám e-mail na: info@elixirmystery.cz s informacemi níže a my Vám zašleme poukaz s 1 roční lhůtou, nebo se kdykoliv zastavte pro osobní vyzvednutí.

  1. Pro kolik osob? A)  pro 2 osoby = 1 400,- Kč, nebo B) pro až 5 osob = 1 900,- Kč)
  2. Jak budete chtít poukaz zaslat? A) Bud poštou v dárkové podobě, nebo B) na e-mail k vytisknutí?
  3. Vaší poštovní, nebo e-mailovou adresu, pro zaslání poukazu.
Zároveň zašlete částku za Váš vybraný poukaz na účet: 92809287/2010 a do poznámky uveďte Váš e-mail, ze kterého jste napsali informace o poukazu. Po připsání částky na náš účet, Vám poukaz odešleme.

Dárkový poukaz  jsem dostal jako dárek, jak ho mohu využít?

Jednoduše zarezervujte požadovaný den a čas hry tady na webových stránkách, nebo nás kontaktujte. Ujistěte se, že poukaz přineste s sebou.

Budeme se bát?

Jsou zde určité temné momenty, ale to spíše ve formě nějakých předmětů v žaláři, temných míst nebo zvuků. Celkově se nejedná se o „strašidelný“ zážitek. Spíše o napínavý, dobrodružný a mysteriózní zážitek.

Je to bezpečné?

Naše úniková hra je po požární a elektrické inspekci. Elixír Mystery je oficiálně ověřena a označena jako bezpečné místo. Všechny zámky dveří jsou zamknuté elektronicky Kdyby se cokoliv stalo, vše se automaticky odemkne. Po celou dobu jste sledováni přes kamery, takže se nemůže stát, že by jste někde zůstali doopravdy uvězněni.

Jaká je délka hry?

Celkově u nás strávíte cca 1,5 hodiny. Úvod zabere 10 minut a na zvládnutí mise budete mít 70 minut. Pokud jste ale dobří, můžete být rychlejší.

Věkové omezení

Doporučujeme alespoň 9 let. Účastníci 17 let nebo mladší musí být doprovázeni nejméně jedním dospělým, který má alespoň 18 let.

Pro jaké situace a lidi je hra ideální?

Naše únikovka je ideální pro: Skupiny přátel, rodiny, team buildingy, narozeninové oslavy, seznámení s novými lidmi a skvělý způsob jak mezi sebou rozbít ledy např. na rande, nebo mezi novými pracovními kolegy, či rodinnými členy…

Jak dlouho před rezervovaným časem musíme přijít?

Požádáme vás, abyste dorazili nejméně 10-15 minut před plánovaným časem, abyste si mohli poslechnout naše tipy a příběh spojený s Elixír Mystery. Pokud přijdete pozdě, může to mít vliv na délku vaší hry (pokud hned po vás máme další rezervaci)

Kolik lidí může hrát najednou a co je optimální počet osob?

Hra je určena pro 2-5 hráčů. Jakýkoliv počet hráčů má své výhody. Doporučujeme 3-4 lidi jako optimální. Dvojice má výhodu v lepší komunikaci mezi sebou bez zmatku. Větší skupiny mají zase více nápadů, ale zároven více nežádoucího rozptýlení…

Co když mám skupinu větší než 5 osob?

I v takovém případě můžeme povolit výjimky max 6ti osob, ale doporučujeme, aby jste se tomu vyhnuli. Místnosti byly navrženy pro kapacitu maximálně pěti osob. Doporučujeme rozdělit větší tým na menší skupiny. Mnohem víc si to užijete!

Mohu hrát, když jsem těhotná?

To je zcela na vás. Vzhledem k tomu, že zde neexistují žádné lekavé prvky nebo žádná fyzická námaha, můžete to zvládnout.

Nacházejí se v místnostech herci nebo jiní lidé?

Ne. V celém prostoru nebude nikdo jiný než vy. Budete jen sledováni kamerovým systémem, abychom vám mohli na dálku pomoci, pokud budete potřebovat napovědět.

Jak se provádí platba?

Platba se provádí po hře pouze v hotovosti! Přijímáme české Koruny, Euro nebo americké Dolary. Pokud nemáte hotovost, je zde více bankomatů 30 sekund chůze od nás.

Parkování

V blízkosti Elixir Mystery je více možností parkování. Např. placená zona na Malostranském náměstí nad kostelem. Můžete ale zaparkovat kdekoliv na modré zóně a zaplatit to pomocí mobilní platby zde: https://ke-utc.appspot.com/static/index.html

Chci si rezervovat pro spoustu mých přátel, rodiny, nebo firmu. Jak mohu rezervovat více než jednu hru?

Pomoci rezervačního systému můžete rezervovat kolik her chcete. Po každé rezervaci jen proveďte obnovu (refresh) stránky. To vám umožní zadat novou rezervaci. Případně nás kontaktujte emailem či telefonicky. Pro firemní akce a více her můžeme poskytnout výhodnější ceny, nebo občerstvení a program pro čekající skupinky…

Nabízíte Teambuilding pro firemní akce?

Ano nabízíme služby Team Building. Naše úniková hra je ideální pro teambuilding. Skvělá pro zcelení teamu, pro hlubší propojení lidí, pro rozbití ledů s novými kolegy atd… Kontaktujte nás pro více informací.

Je možné rezervovat čas mimo časový plán?

Ano, Kontaktujte nás pro rezervaci jiného času.

Když přijdeme pozdě, můžeme ještě hrát?

Pokud dorazíte pozdě, můžete se stále zůčastnit, ale možná budete mít méně času, v závislosti na tom, jak pozdě dorazíte. Pokud po vás nemáme rezervaci, budeme vám moci umožnit hrát déle, ale to nemůžeme zaručit.